Ustka

Ustka to najbardziej znane nadmorskie uzdrowisko o szczególnych walorach klimatycznych i krajobrazowych. Piękna, czysta plaża, okalające ją wydmy, wyjątkowa zieleń i bogate w minerały morskie powietrze sprawiają, iż nazywana jest perłą wśród nadmorskich kurortów.

W leczeniu wykorzystuje się tu naturalne oddziaływanie morza. Zbawienny dla organizmu morski klimat o dużej wilgotności powietrza bogatego w mikroelementy, nasłonecznienie i występowanie bryzy morskiej stanowi o wyjątkowości tego miejsca. Bryza poza kroplami wody zawiera sole sodu, potasu, wapnia, magnezu, jodu, bromu oraz mikroelementy: sole litu, manganu, fluoru, kobaltu i cynku.

Wypoczynek w Ustce-Przewłoce umożliwi Państwu bezpośredni kontakt z naturą, zbawienny dla zdrowia i samopoczucia mikroklimat oraz niezapomniane wrażenia estetyczne.

 

 

Opis dojazdu:

 
  1. Wjeżdżając do m. Ustka ul. Słupską od strony Słupska, skręcamy w prawo w ul. Dunina.

  2. Jedziemy ul. Dunina prosto, przejeżdżamy na wprost skrzyżowanie z ul. Grunwaldzką i wjeżdżamy w ul. Armii Krajowej.

  3. Jedziemy ul. Armii Krajowej prosto i na końcu drogi asfaltowej skręcamy w prawo w ul. Morską.

  4. Z ul. Morskiej skręcamy od razu w lewo w ul. H. Poświatowskiej i następnie pierwsza w prawo, na końcu drogi po prawej stronie znajdują się APARTAMENTY O-VILLA, ul. Haliny Poświatowskiej 11A (budynek z brązowego klinkieru).